Wosk Zymöl

Ochrona do 6 miesięcy

 

Gtechniq Wosk Zymöl Glasur  - został opracowany oryginalnie przy współpracy z Porsche Club of America i został poddany licznym testom na imprezach Concours organizowanych przez Porsche Club.

Specjalnie opracowany wosk zawierający 56% Brazylijskiej żółtej Carnauby, aby chronić i wzbogacić wygląd oryginalnego lakieru.

Zdobył światową popularność ze względu na swoją głębię połysku oraz niesamowitą trwałość.

Zymöl to firma z długoletnią tradycją. Formuła pierwotnie wynaleziona została w Bischofsheim w Niemczech, a obecnie wszystkie kosmetyki produkowane są w USA. Od wielu lat Zymöl jest synonimem jakości, elegancji i najlepszej ochrony. Momentem przełomowym dla marki była wystawa Pebble Beach Concourse w 1990 roku, gdzie przygotowany przez Zymöl samochód Ralph Laurena (Bugatti 57 SC) zdobył nagrodę Best at Show. Samochód zaskoczył publiczność i Jury swoim nieskazitelnym wyglądem i wcześniej niespotykanym blaskiem, a Zymöl zyskał sławę i opinię bezkonkurencyjnego.

Produkty Zymöl są wyjątkowe ze względu na całkowicie naturalny skład. Do ich produkcji używa się wyłącznie składników pochodzenia roślinnego, w szczególności cennej brazylijskiej Carnauby. Wielu producentów wykorzystuje fakt sławy i nieocenionych właściwości woskujących tej rośliny, promując swoje produkty obecnością Carnauby w ich składzie. Jednak należy zwrócić uwagę na jej procentową zawartość względem innych składników. Przeważnie jest ona nie większa niż 2%. Woski Zymöl zawierają od 33% do 70% Carnauby. Oczywistą zaletą naturalnego składu jest brak jakichkolwiek rozpuszczalników, środków ścierających, silikonu ? dzięki temu kosmetyki Zymöl nie rysują i nie osłabiają lakieru podczas wykonywanych zabiegów. Wielu klientów jest początkowo zdziwionych możliwością osiągnięcia poważnych zmian wyglądu lakieru przy użyciu naturalnych składników. Szybko jednak przekonują się, że owiana tajemnicą formuła Zymöl ma zdumiewające właściwości.

Zymöl Glasur

799zł netto

czas realizacji 2 dni robocze

Bezpieczne mycie samochodu
usunięcie nalotów organicznych i nieorganicznych z lakieru
Korekta lakieru i usuwanie zarysowań - OPCJONALNIE
Aplikacja Zymöl HD Cleanse dla zapewnienia lepszej trwałości wosku
Aplikacja 2 warstw wosku Zymöl Glasur
Wygrzanie wosku w specjalnych lampach IR (podczerwień)
Skontaktuj się z nami i zarezerwuj Twój termin