Ochrona lakieru i wnętrza

Odbiór nowego samochodu z Salonu jest zawsze emocjonującym momentem ! Jeśli chcesz zachować Salonowy wygląd swojego samochodu na dłużej powinieneś pomyśleć o kompleksowym zabezpieczeniu swojego samochodu, zanim straci swój pierwotny wygląd. Możemy zaoferować kompleksowe zabezpieczenie każdego elementu Twojego nowego samochodu począwszy od delikatnego lakieru, poprzez zabezpieczenie wnętrza, kończąc na ozdobnych końcówkach układu wydechowego. Możemy zabezpieczyć dosłownie każdy element Twojego nowego samochodu zapewniając mu doskonały wygląd na wiele lat !

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego zabezpieczenia Państwa samochodu.

 

 

Również nowe samochody odebrane wprost z salonu wymagaja przygotowania powłoki lakierniczej przed aplikacją jakichkolwiek zabezpieczeń lakieru. Jest to spowodowane faktem, iż samochody w drodze do salonu często transportowane drogą kolejową zbierają zanieczyszczenia środowiskowe (lotna rdza, smoła i inne), a na etapie wydania w salonie również pierwsze rysy ekslpoatacyjne. Naszym zadaniem jest idealne przygotowanie powierzchni, by Twoja powłoka prawidłowo związała się z lakierem.

Koszt przygotowania lakieru  - od350*

*Koszt przygotowania lakieru zależny jest od obecnego stanu powierzchni lakierniczej i wyceniany podczas oględzin samochodu w naszym studio.

informacje
GTECHNIQ C1 + EXO

Dupa jest blada i dupa

Gtechniq C1 + C2 / Fireball Aegis

od 800 zł do 1200 zł / ceny netto

czas realizacji 2-3 dni robocze

button12

Zabezpieczenie lakieru powłokami (do wyboru):
- Gtechniq C1 + C2
- Fireball Aegis
Zabezpieczenie lamp przód / tył
Zabezpieczenie elementów chromowanych / plastików
Skontaktuj się z nami

Opcje dodatkowe

Dodatkowe opcje zabezpieczenia

ceny netto

Zabezpieczenie felg

350

Zabezpieczenie zacisków hamulcowych

100

Zabezpieczenie wszystkich szyb

200

Zabezpieczenie tapicerki materiałowej / skórzanej

350

Zabezpieczenie końcówek wydechu

80

Lakier dość szybko blednie i matowieje, gdy narażony jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich, jak promienie UV, niskie lub wysokie temperatury oraz brud. Z czasem pojawiają się też zadrapania i rysy. Wszystko to wpływa na obniżenie właściwości ochronnych i aerodynamicznych lakieru. Usługa rewitalizacji przeznaczona jest dla maszyn, w których konieczne jest coś więcej niż tylko korekta i odświeżenie. Pomaga ona przywrócić wysoką jakość nawet bardzo zużytej powłoce lakierniczej. Dzięki temu można mieć pewność, że powierzchnia zyska właściwości aerodynamiczne, lakier nie straci swoich właściwości ochronnych, a jednocześnie podkreślić walory wizualne samolotu lub śmigłowca.
Zarówno przy intensywnej eksploatacji, jak i przy okazyjnym wykorzystywaniu maszyny latającej, liczy się trwałość jej zabezpieczenia przed upływem czasu i czynnikami zewnętrznymi. Za cel stawiamy sobie długotrwałe efekty oraz pewność, że powierzony nam sprzęt po pielęgnacji zachowa na długo odświeżony wygląd i swoje właściwości. Procesom zabezpieczenia specjalistycznymi środkami podlega każda część samolotu czy śmigłowca. Lakier zabezpieczany jest hybrydą organiczno-nieorganiczną lub polimerami. Skóra i elementy z materiału poddawane są zabezpieczeniu lub impregnacji. Szyby zostają pokryte specjalną warstwą hydrofobową, która ogranicza przywieranie owadów, powstawanie zarysowań oraz poprawia widoczność.
Drobiazgowa kontrola poprawności i precyzji wszystkich faz pielęgnacji dokonywana jest przez opiekuna projektu przed oddaniem powierzonej nam maszyny. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność jakości i niezawodności, która przekłada się na bezpieczeństwo w powietrzu.