Renowacja i naprawa tapicerek skórzanych

Renowacja skóry pozwala przywrócić Twojej skórzanej tapicerce, czy kierownicy nowy salonowy wygląd. Pracujemy na sprawdzonych, specjalistycznych środkach, których na co dzień używają fabryki meblowe, koncerny samochodowe i linie lotnicze. Zaletą skóry jest to, że jest ona materiałem długowiecznym. Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej może nas często uchronić przed kosztowną wymianą elementów, bądź całej tapicerki.

Wykonujemy kompleksowo profesjonalne usługi czyszczenia i konserwacji skóry. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość technik i środków wykorzystywanych przy czyszczeniu skór głównie pochodzenia naturalnego. W naszym warsztacie przeprowadzimy gruntowne czyszczenie Państwa tapicerki samochodowej, odświeżymy elegancki wygląd skórzanej kanapy i foteli, przeprowadzimy zabiegi pielęgnacyjne galanterii skórzanej i obuwia. Wykonujemy usługi dla Klientów indywidualnych, przyjmujemy również duże zlecenia od firm.

Aby przedłużyć efekt czyszczenia i móc dłużej cieszyć się świeżym i zdrowym wyglądem wyczyszczonej skóry, należy ją we właściwy sposób zakonserwować. W tym celu na wyczyszczoną powierzchnię nanosimy specjalną powłokę konserwującą, która ma za zadanie zapobiegać uszkodzeniom mechanicznym (np. wycieranie farby z wierzchniej części skóry) i zwiększać odporność skóry na wnikanie innych zanieczyszczeń.

DSC_0177

W zakresie renowacji tapicerek skórzanych możemy zaoferować Państwu:
1. czyszczenie skóry przy użyciu wyłącznie profesjonalnych metod i środków,
2. usuwanie uporczywych zabrudzeń i plam ze skóry,
3. likwidację rys i zadrapań - uzupełnianie i maskowanie drobnych ubytków w skórze,
4. malowanie zregenerowanej powierzchni profesjonalną farbą do skóry Colourlock,
5. zabezpieczenie skóry i farby przed ścieraniem,
6. renowację kierownic skórzanych - malowanie,
7. renowację tapicerek meblowych (fotele, sofy).

Wytarcia i uszkodzenia skóry wpływają negatywnie na wygląd wizualny i walory estetyczne tapicerki. Skóra, która posiada wytarcia lub ubytki w farbie szybko ulega degradacji. Jeśli mamy widoczne uszkodzenia oznacza to, że warstwa lakieru, która ma chronić tapicerkę została uszkodzona. W krótkim czasie dochodzi do kompletnego zniszczenia boczku. Dlatego bardzo ważne jest aby powstające uszkodzenia jak najszybciej zabezpieczyć. Nie tylko pozwoli podnieś wartości estetyczne tapicerki, ale również pozwoli nam bezpiecznie użytkować fotele jeszcze przez długi czas. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym systemie renowacji Colourlock.


Skontaktuj się z nami