Marine Detailing

Marine detailing w Über Detailing – przygotuj się do żeglowania dzięki najbardziej profesjonalnej usłudze mycia, czyszczenia i zabezpieczania łodzi, jachtów i motorówek.

Korzystając z usługi marine detailingu, zabezpieczą Państwo swoją jednostkę pływającą przed szybszym zużyciem pod wpływem czynników zewnętrznych, zwiększą bezpieczeństwo żeglowania oraz nadadzą jej imponujący wygląd.

W ramach procesu marine detailingu oferujemy wszechstronną i niezwykle drobiazgową procedurę czyszczenia, regeneracji i zabezpieczenia lakieru, żelkotu, powłoki PU, renowacji tapicerki skórzanej, a także impregnacji drewna.

 

 

 

 

 

Przygotowanie łodzi czy jachtu do kolejnego sezonu warto poszerzyć o usługi marine detailingu. Taki proces zaczyna się od dogłębnej diagnozy stanu Państwa jednostki, dokonanej przez dedykowanego opiekuna wraz z zespołem fachowców. Specjaliści z naszego salonu cały czas pozostają do dyspozycji w dogodnym dla Państwa miejscu, w którym znajduje się łódź. Na podstawie szczegółowej analizy licznych punktów inspekcyjnych otrzymują Państwo rekomendację zabiegów koniecznych dla danej jednostki pływającej, bez względu na to czy jest to mała żaglówka czy pełnomorski jacht.
W kolejnym kroku dokonujemy dokładnego umycia, wyczyszczenia i zabezpieczenia. Na tym etapie szczególną uwagę przywiązujemy do lakieru, drewna oraz żelkotu usuwając uporczywy brud, osady organiczne np. glony i narośla oraz czyścimy wszystkie trudno dostępne miejsca. Tym samym dobrze przygotowujemy Państwa jednostkę do właściwej pielęgnacji.
To najważniejsza część pracy zespołu, wymagająca najbardziej skomplikowanych czynności. W trakcie zabiegów, którym poddajemy żelkot, pokład oraz inne elementy łodzi np. skóry, usuwamy wszelkie niedoskonałości, defekty czy ubytki. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że powierzona nam jednostka pływająca będzie perfekcyjnie przygotowana do żeglowania lub pływania. Jednocześnie Państwa jacht, łódź czy motorówka zyska imponujący wygląd.
Zarówno długi rejs, jak i okazyjne wykorzystanie łodzi powinno przebiegać bez zarzutów, dlatego niezwykłą wagę przywiązujemy do trwałości osiąganych dla Państwa efektów. Każda wyczyszczona i zregenerowana część jednostki zabezpieczana jest specjalistycznymi środkami, dającymi długotrwałą ochronę przed upływem czasu i czynnikami zewnętrznymi. Szyby pokrywamy specjalną warstwą hydrofobową, która chroni przed uporczywym osadem z wody, żelkot oraz pokład zabezpieczamy za pomocą powłoki krzemowej, uznawanej za najtrwalszą ochronę. Skórę i elementy materiałowe – zabezpieczamy lub impregnujemy .
Drobiazgowa kontrola poprawności i precyzji wszystkich faz pielęgnacji dokonywana jest przez opiekuna projektu przed oddaniem Państwu powierzonej nam łodzi. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność niezawodności i imponującego wyglądu, które wpływają na przyjemność czerpaną z żeglugi. Podczas inspekcji kontrolowanych jest kilkadziesiąt punktów i detali jednostki pływającej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I WYCEŃ USŁUGĘ