Najbardziej podstawowym zabezpieczeniem stosowanym od wielu lat jest aplikacja wosku na lakier i elementy zewnętrzne samochodu. Efekt po woskowaniu utrzymuje się od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy w zależności od zastosowanego wosku. Woskowanie prowadzi do wyrównania porów w lakierze dzięki czemu zyskuje on niewidzialną barierę przed czynnikami zewnętrznymi. Woskowanie poprawia walory estetyczne karoserii - kolor zyskuje wyraźną głębię i połysk. W naszej ofercie znajdziesz tylko najlepsze woski na rynku!

Co wyróżnia woskowanie samochodu ?

 • trwałość nawet do kilku miesięcy,
 • doskonałe odprowadzanie wody (hydrofobowość),
 • wysoki połysk i głębia lakieru,
 • możliwość zabezpieczania folii PPF i zmieniających kolor.

APLIKACJA WOSKU

Co zawiera usługa ?

 • bezpieczne mycie detailingowe z pełną dekontaminacją,
 • aplikacja wybranego wosku - UBER CAR CARE, ZYMOL, SOFT99 i wiele innych*

* stan lakieru oceniany jest podczas bezpłatnych oględzin. W przypadku większych zarysowań zaproponujemy usługę korekty lakieru.

 

 • OPCJONALNIE: zabezpieczenie felg, szyb, wnętrza

 

KOSZT od 350 zł netto

REALIZACJA - 1-2 dni roboczych


 

DLACZEGO WARTO ?

 • łatwiejsza bieżąca pielęgnacja samochodu,
 • ochrona przed czynnikami zewnętrznymi i wpływem środowiska,
 • głębszy kolor i niesamowity połysk,
 • ochrona przed promieniowaniem UV i utlenianiem lakieru,
 • podniesienie wartości samochodu.

OSTATNIE REALIZACJE

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Co daje mi aplikacja wosku?

Wosk to niewidzialna warstwa zaaplikowana na lakierze Twojego auta, dzięki czemu uzyskujemy doskonałą gładkość i śliskość lakieru. Idealne odprowadzanie wody, wysoka głębia koloru i połysk to główne efekty aplikacji. Dodatkowo lakier chroniony jest przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi oraz promieniowaniem UV.

W jaki sposób aplikowany jest wosk?

Proces aplikacji zaczynamy od dogłębnego oczyszczenia lakieru w procesie mycia detailingowego. W przypadku większych zarsysowań zaproponujemy Tobie opcję korekty lakieru w celu usunięcia rys i zmatowień, a dopiero później zabezpieczymy Twoje auto wybranym woskiem.

Jak myć auto zabezpieczone woskiem?

Oczywiście nie zwalniamy Cię z obowiązku mycia samochodu - przy wydaniu przekazujemy Ci komplet niezbędnych informacji dotyczących bieżącej pielęgnacji Twojego samochodu. Zachęcamy do skorzystania również z naszej myjni detailingowej, gdzie umyjemy Ci bezpiecznie samochód.

Na jaki czas starcza zabezpieczenie lakieru?

Okres ochrony to od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy w zależności od sposobu mycia samochodu oraz zaaplikowanego wosku.

Jakie elementy są zabezpieczane woskiem?

Oczywiście wszystkie elementy lakierowane karoserii, ale również reflektory przednie, lampy tylne, listwy chromowane oraz elementy grilla.

Czy można zabezpieczyć folię PPF lub zmieniającą kolor?

Jak najbardziej można, a nawet jest to wskazane. Aplikacja specjalnego wosku na elementy zabezpieczone folią ochronną PPF ułatwi jej bieżącą pielęgnację oraz doda jej dodatkowej hydrofobowości.

Czy można zabezpieczyć woskiem matowy lakier?

Jak najbardziej można, a nawet jest to wskazane. Aplikacja dedykowanego wosku na matowy lakier samochodu zdecydowanie poprawi samooczyszczanie lakieru, jak również pozwoli w łatwy sposób przeprowadzać bieżącą pielęgnację auta.