Aero Detailing

Aero detailing – najbardziej profesjonalna obsługa naziemna pielęgnacji statków powietrznych dla businessu, lotnictwa sportowego i rekreacyjnego. Dzięki niej zyskają Państwo wzbudzający podziw wygląd śmigłowca lub samolotu. W naszym Salonie zapewniamy uzyskanie nienagannego wizerunku oraz trwałego zabezpieczenia lakieru, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

100% BEZPIECZEŃSTWA
Usługi typu aero detailing to nie tylko zadbany wygląd Państwa maszyny latającej, ale przede wszystkim gwarancja 100% niezawodności wszystkich elementów poddanych zabiegom pielęgnacji, regeneracji oraz zabezpieczeniu.

NOWY STATEK POWIETRZNY
By jak najdłużej cieszyć się niezawodnością i trwałością maszyny latającej – samolotu czy śmigłowca – warto zainwestować w jego ochronę tuż przed rozpoczęciem użytkowania. Dzięki zabezpieczeniu i programowi pielęgnacji aero detailingu dla nowych maszyn zyskają Państwo trwałość i jakość powłoki lakierniczej oraz innych elementów narażonych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

UŻYWANY STATEK POWIETRZNY
Samolot, śmigłowiec i inne maszyny latające poddawane są działaniu ekstremalnych warunków zewnętrznych: słońca, wiatru, brudu, środków chemicznych, wilgoci czy niskich temperatur. Jednak w szczególności najbardziej niszczy je zwyczajne mycie. Wszystkie te czynniki powodują trwałe zabrudzenia, porysowane szyby utrudniające widoczność, rysy na powłoce lakierniczej, zmatowienie i chropowacenie lakieru czy jego przebarwienia i zużycie materiałów. Dzięki zabiegom pielęgnacyjnym z gamy programów aero detailingu trwale zabezpieczą Państwo zewnętrzne powierzchnie, wnętrze oraz przywrócą imponujący wygląd nawet mało używanej maszynie, bez względu na jej rozmiary i przeznaczenie.

 

Przygotowanie samolotu czy śmigłowca do eksploatacji warto poszerzyć o usługi aero detailingu. Taki proces zaczyna się od dogłębnej diagnozy stanu Państwa maszyny dokonanej przez dedykowanego opiekuna wraz z zespołem fachowców. Na podstawie szczegółowej analizy licznych punktów inspekcyjnych otrzymują Państwo rekomendację zabiegów koniecznych dla jednostki latającej.
W kolejnym kroku maszyna zostaje dokładnie umyta, wyczyszczona i zabezpieczona. Na tym etapie szczególną uwagę przywiązujemy do lakieru, usuwając uporczywy brud, osady oraz czyścimy wszystkie trudno dostępne miejsca. Tym samym dobrze przygotowujemy Państwa samolot czy śmigłowiec do właściwej dalszej pielęgnacji i zabezpieczenia.
Szczycimy się tym, że jesteśmy w stanie usunąć większość defektów, osadów, zmatowień i niedoskonałości lakieru. Proces regeneracji pozwala utrzymywać maszynę latającą w pełnej gotowości i sprawności, dzięki perfekcyjnemu stanowi zewnętrznej powłoki lakierniczej.
Lakier dość szybko blednie i matowieje, gdy narażony jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich, jak promienie UV, niskie lub wysokie temperatury oraz brud. Z czasem pojawiają się też zadrapania i rysy. Wszystko to wpływa na obniżenie właściwości ochronnych i aerodynamicznych lakieru. Usługa rewitalizacji przeznaczona jest dla maszyn, w których konieczne jest coś więcej niż tylko korekta i odświeżenie. Pomaga ona przywrócić wysoką jakość nawet bardzo zużytej powłoce lakierniczej. Dzięki temu można mieć pewność, że powierzchnia zyska właściwości aerodynamiczne, lakier nie straci swoich właściwości ochronnych, a jednocześnie podkreślić walory wizualne samolotu lub śmigłowca.
Zarówno przy intensywnej eksploatacji, jak i przy okazyjnym wykorzystywaniu maszyny latającej, liczy się trwałość jej zabezpieczenia przed upływem czasu i czynnikami zewnętrznymi. Za cel stawiamy sobie długotrwałe efekty oraz pewność, że powierzony nam sprzęt po pielęgnacji zachowa na długo odświeżony wygląd i swoje właściwości. Procesom zabezpieczenia specjalistycznymi środkami podlega każda część samolotu czy śmigłowca. Lakier zabezpieczany jest hybrydą organiczno-nieorganiczną lub polimerami. Skóra i elementy z materiału poddawane są zabezpieczeniu lub impregnacji. Szyby zostają pokryte specjalną warstwą hydrofobową, która ogranicza przywieranie owadów, powstawanie zarysowań oraz poprawia widoczność.
Drobiazgowa kontrola poprawności i precyzji wszystkich faz pielęgnacji dokonywana jest przez opiekuna projektu przed oddaniem powierzonej nam maszyny. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność jakości i niezawodności, która przekłada się na bezpieczeństwo w powietrzu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I WYCEŃ USŁUGĘ