... detailing to nasza pasja !

Über Detailing powstał z miłości i pasji do samochodów. Nazywam się Mikołaj Janecki i moja firma powstała w 2010 roku. To właśnie od tego czasu zajmuję się osobiście detailingiem i pielęgnacją samochodów. Tak zrodziła się moja pasja i moja miłość do samochodów, a głównie do ich idealnego wyglądu. Przez kolejne lata działaliśmy w ramach sieci Smart Detailing, gdzie powiększyliśmy nasze doświadczenie w tej trudnej i wymagającej branży. Dziś jesteśmy gotowi by w ramach nowej marki Über Detailing podejmować nowe i coraz trudniejsze wyzwania. Staramy się mieć jak najbardziej indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu, jak również kłaść jak największy nacisk na jakość usług w naszej firmie. Licząc na Państwa zaufanie zapraszam do zapoznania się z naszymi usługami i zachęcam do skorzystania z nich.

Mikołaj Janecki

Właściciel / Head of Detailing

 

nasz zespół

  • Mikołaj Janecki

    Właściciel oraz główny detailer w Über Detailing z ogromnym doświadczeniem w auto detailingu oraz kosmetyce samochodowej od 2009 roku. Prowadził wiele szkoleń z zakresu detailingu i wprowadził w tajniki wielu młodych detailerów. Posiada duże doświadczenie w zakresie: korekty / renowacji powłok lakierniczych, zabezpieczania lakieru i innych elementów pojazdu, detailingu wnętrza pojazdów, detailingu motocykli. Posiada akredytację…

    Read more

nasze atuty

1

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy duże doświadczenie w branży auto detailingu poparte wieloma wykonanymi projektami oraz usługami.

2

JAKOŚĆ

Pracujemy wyłącznie opierając się na najlepszych i sprawdzonych produktach w branży. Dzięki doświadczeniu naszą pracę przekuwamy w jakość, która jest dla nas głównym celem.

3

PROFESJONALIZM

Jesteśmy profesjonalistami i takie jest nasze podejście do Państwa samochodów. Chcemy, aby nasze usługi były wykonane profesjonalnie w najwyższej możliwej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz